מיינדפולנס להעצמה נשית
דנה זליכה

Dana zelicha OWBA founder at a rooftop speaking event in front of a large audience
big pink open quote

This program quietly transformed my work-life and brought back my ability to choose proactively instead of reacting automatically.

 

– Leadership Team, Novartis Pharma IP

כיצד מיינדפולנס יכול לעזור לנשים בימי קורונה?

כאישה עובדת בעולם ׳הנורמלי החדש׳, נתקלתי בלא מעט סיטואציות שערערו לי את תחושת הבטחון, הפרודוקטיביות והחופש בשגרת היום יום. העבודה מרחוק טשטשה את הגבולות בין החיים האישיים והמקצועיים והגבירה את הנטייה לעשות מולטיטאסקינג – מבלי להבין את ההשלכות השליליות של ההתנהלות האוטומטית הזו על הפרודוקטיביות, הלחץ, מערכות היחסים והבריאות שלנו.

הידעתםמחקרים מראים כי מולטיטאסקינג משפיע לרעה על הביצועים, מעלה רמות לחץ ומוריד פרודוקטיביות עד 40%. מחקר נוסף הצביע שמולטיטאסקינג גם מוריד את האייקיו שלנו. מחקר שנערך באוניברסיטת לונדון מצא כי שירידה של 15 נקודות אייקיו אצל גברים הנוטים למולטיטאסקינג הורידה את ציוניהם לטווח הממוצע של ילד בן 8.

מיתוס: האם נשים באמת יותר טובות במולטיטאסקינג מגבריםמחקרים מראים שנשים לא טובות יותר במולטיטאסקינג, אלא עושות יותר ממנו – 10 שעות בממוצע בשבוע יותר מגברים, מה שמייצר לנו הנשים אתגר גדול יותר בתקופת הקורונה.

סדנאות והרצאות להעצמת נשים

הסדנאות וההרצאות האינטראקטיביות מאפשרת למשתתפות ללמוד כלים פרקטים לניהול זמן ואנרגיה,  הפחתת הג׳ינגול האינסופי בין הבית לעבודה, ויצירת תחושת חופש והעצמה בתוך המציאות החדשה בארגונים. הסשן בזום מקנה חשיפה למחקרים מדעיים מובילים והתנסות לייב של מדיטציית מיינדפולנס יחד עם כלים פרקטיים לעבודה כמו יוניטאסקינג, פגישות במיינדפולנס והקשבה במיינדפולנס, באופן המאפשר למשתתפות להנות ממיינדפולנס הן בחיים המקצועיים, והן באישיים.

מיינדפולנס, ״מודעות קשובה״ או ״קשיבות״ (בעברית), זהו מצב תודעתי של נוכחות ברגע ההווה, ללא שיפוטיות. כלומר, חוויה של מה  שקורה בתוכנו ומחוצה לנו רגע אחרי רגע, בלי התנגדות. אחרי שלומדים לפתח מיינדפולנס בתרגולים שונים ניתן להביא את המצב התודעתי הזה לכל סיטואציה בחיים ובעבודה וכך לצאת מתגובות אוטומטיות לא מועילות, לקבל החלטות טובות יותר, להגביר יצירתיות והישגים, להשיג מיקוד ואפקטיביות ולקדם שיתופי פעולה.

צרו קשר להזמנת סדנא או הרצאה: